Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Daha Büyük Görüntüle

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

XA7976M

Yeni

Giyilebilir teknoloji kategorisinde fiyat - performans ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi'nin, Üçüncü nesil akıllı bilekliği Mi Band 2, Mi Band’ten farklı olarak OLED ekrana sahiptir. 

Detaylar

68 Öğeler

139,99 TL

Detaylar

 Xiaomi Mi Band 2


Giyilebilir teknoloji kategorisinde fiyat - performans ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi'nin, Üçüncü nesil akıllı bilekliği Mi Band 2, Mi Band’ten farklı olarak OLED ekrana sahiptir. Çin versiyonudur. Saati görebilmek için kalp hizasına çıkarmanız yeterlidir. Ekranı üzerinde saat, adım sayar, nabız ölçer ve pil durumunu gösteren Mi Band 2  ergonomik tasarımı ile ön plana çıkıyor. Telefonlara Bluetooth 4.0 üzerinden bağlanan Mi Band 2 üzerinden çağrıları ve telefonunuza gelen bildirimleri takip edebilirsiniz. Mi Band 2'in güçlü titreşim motorunu harekete geçirecek alarmlar kurabilir, adım sayar sayesinde sportif faaliyetlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. 

20 gün pil ömrü oldukça önemli bir özelliktir. IP67 sertifikası ile suya ve toza dayanıklıdır, fakat denize girmeye uygun değildir.

   
   
   
   
   

     

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Orijinal Xiaomi Mi Band 2 Özellikleri;

* 0.42inch OLED dokunmatik ekran   
* Nabız ölçümü, uyku izleme, adım sayma, kalori hesaplama   
* Titreşimli çağrı ve sms uyarısı   
* Akıllı alarm-Sleep cycle   
* El hareketi ile ekran açma   
* 20 gün bekleme süresi (pil ömrü) 70mAh pil   
* Su geçirmez-IP67 sertifikası    
* Dialog II 4.0 Bluetooth chip, ADI sensör   
* Özel Usb şarj kablosu   
* Android 4.4 ve üzeri, IOS 7.0 ve üzeri (Iphone 4s, 5, 5s, 6, 6 plus) ile uyumlu


Xiaomi Mi Band 2 nedir? Ne işe yarar?

Xiaomi tarafından bileklik konseptiyle geliştirilen Mi Band 2 sportif faaliyetlere yönelik üretilen akıllı saattir. Xiaomi Mi Band 2, üzerindeki sensörler ile adım sayar, nabız ölçer ve uyku durumu takibi yapabilir. Xiaomi Mi Band 2 üzerindeki OLED ekran sayesinde saat ve telefonunuza gelen uygulama bildirimlerini takip edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 2 su ya da toz geçirir mi?

Bu soruya kısmen hayır diyebiliriz. Mi Band 2, en fazla 30 dakika boyunca bir metreye kadar su geçirmeyeceğini ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP67 sertifikasına sahiptir. Elinizi yıkarken su geçirme ihtimali olmayan bilekliği duşa girerken ya da yüzerken çıkartmanız tavsiye edilir.

Xiaomi Mi Band 2 nasıl çalışır?

Xiaomi Mi Band 2, üzerindeki akıllı sensörler sayesinde gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz bir çok aktiviteyi takip eder. Mi Band 2 ile birlikte kullanacağınız mobil uygulama sayesinde tüm veriler Mi hesabınız ile senkronize edilir. Xiaomi Mi Band 2’yi uygulamadan ya da telefondan bağımsız olarak cihazın kendi hafızası sayesinde 10 gün boyunca kullanabilirsiniz. Tutulan veriler, cihaz telefon ile eşleş, uygulamada oturum açtığınızda kendiliğinden senkronize olur.

Xiaomi Mi Band 2’nin batarya kullanım süresi ne kadardır?

Mi Band 2, 70 mAh gücündeki bataryası ile 20 günlük bekleme süresi sunar. Cihazı açıp kapatmanız ve diğer fonksiyonları kullanma sıklığınız aktif kullanım süresini değiştirecektir.

Xiaomi Mi Band 2 hangi cihazlar ile uyumludur?

Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden iletişim kuran Xiaomi Mi Band 2, Bluetooth 4.0 ve Android 4.3 ya da iOS 7.1 üzerindeki işletim sistemine sahip tüm telefonlar ile uyumludur.

Yorumlar

Not 
Osman Keskin 2018-05-31

Mükemmel

Ürünü çok beğendim ortalama 20 gün şarjı gidiyor hayatımı ciddi anlamda kolaylaştırdı

Yorumunuzu Yazın !

Bir Yorum Yaz

 Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

Giyilebilir teknoloji kategorisinde fiyat - performans ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi'nin, Üçüncü nesil akıllı bilekliği Mi Band 2, Mi Band’ten farklı olarak OLED ekrana sahiptir. 

Bir Yorum Yaz