USB Mini Vantilatör Daha Büyük Görüntüle

USB Mini Vantilatör

mn7779765

Yeni

Yazın sıcaklarında bilgisayar başında nefes almadan çalışanlar için geliştirilen efsane bir ürün. Sakın kaçırmayın!

Detaylar

21 Öğeler

19,99 TL

Detaylar

X 360 Derece Hareketli Sessiz Masaüstü USB Siyah Fan 
Bilgisayar Başında Hızlı ve Doğal Serinliğin Anahtarı TX USB Fan! 

Uzun Çalışma Saatlerinde Doğal Bir Nefes 
Pratik kullanıcı aksesuarları markası TX; özellikle yaz sıcaklarında bilgisayar başında uzun zaman geçiren kullanıcıların doğal ve hızlı serinliğe kavuşabilmesi için USB bağlantılı masaüstü fanı tasarladı. Sessiz çalışan 96mm TX USB fan; 360 derece hareket kabiliyeti, 1.2 metre esnek kablo uzunluğu, dahili açma-kapama tuşu ve adaptör gerektirmeyen yapısıyla sizi serinletmek için daima yanınızda olacak!


Adaptörsüz Tasarım 
360 derece hareketli TX fan çalışmak için adaptör, pil ya da ek kablo gerektirmez, bilgisayarınızın USB portuna bağlanır ve hızlıca kurulur. 

Sert Plastik Dayanıklı ve Şık Yapı 
TX USB fan, yüksek kaliteli sert ABS plastikten yapılmış dış kaplamaya sahiptir. Zarif tasarımı ile masaüstünüze şıklık katabilir, dış darbelere dayanıklı yapısı ile yıllarca huzurlu serinliğin keyfini sürebilirsiniz.

360 Derece Hareketli Fan 
TX USB fan, ekseni doğrultusunda tam 360 derecelik hareketli yapıya sahiptir. Masa başında hangi pozisyonda olursanız olu n fanınızı istediğiniz gibi konumlandırabilir, doğal serinliğin keyfini sürebilirsiniz. 

Serin ve Sessiz Fan 
Sıcak ortamlarda bilgisayarınızla çalışırken sizi hafifçe serinletecek bir çözüm için yüzlerce lira harcamanıza gerek yok. TX USB fan 96mm'lik tasarıma sahiptir. 4 adet esnek kanadı ile hava sirkülasyonunu sağlayarak sessiz ve serin bir ortamda çalışmanıza yardımcı olur. 

Dikkat:  USB fanın sürekli hava akımı oluşturmasından dolayı vücudunuzun herhangi bir bölgesine uzun süre etki etmesini engelleyiniz.

Dar Aralıklı  Izgaraları ile Güvenli 
TX USB fanınız harici materyaller ile pervanesine zarar verilmemesi için dar aralıklı plastik ızgaralarla çevrelenmiştir.

Açma-Kapama Tuşu 
TX USB fanı arka panelinde bulunan açma-kapama tuşu sayesinde USB kablo tak-çıkar derdi olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Fanı çalıştırmak istediğinizde arkadaki tuşu diğer konuma getirin, fanınız hızlıca açılacak ve serinletme görevini üstlenecektir. 

1.2 Metre Kablo Uzunluğu
 
TX masaüstü fan, 1.2 metre uzunluğunda esnek USB kabloya sahiptir. Yeterli miktardaki uzunluğu ile masa altında yer alan bilgisayar kasanıza bile kolayca bağlayabilir ve USB fanınızı masaüstünde kolayca konumlandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uygulama: USB Bağlantı
  • Fan Çapı: 96mm
  • Enerji: 2.5 - 0.25W
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Boyutlar: 149.73 x 96.3 x 146.5mm
  • Ürün Kodu: TXACFN01

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

USB Mini Vantilatör

USB Mini Vantilatör

Yazın sıcaklarında bilgisayar başında nefes almadan çalışanlar için geliştirilen efsane bir ürün. Sakın kaçırmayın!

Bir Yorum Yaz