VR Box 3 Kumandalı Sanal Gerçeklik Gözlüğü Daha Büyük Görüntüle

VR Box 3 Kumandalı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

VBG7890223

Yeni

  • Vr Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile eşsiz bir 360 deneyimi yaşayabilir, kendinizi izlediğiniz videonun içinde hissedebilirsiniz.

Detaylar

32 Öğeler

69,95 TL

Detaylar

 
VR Box 3  Sanal Gerçeklik Gözlüğü
 
  • Sanal gerçeklik gözlüğü 360 derece olarak hazırlanan içerikleri izlemeye yarayan, içinde bulunan özel lensler sayesinde görüntüyü büyük ve net gösterebilen yeni nesil teknoloji ürünüdür.
4 ile 6 arasındaki akıllı telefon modelleri ile uyumludur.

Tüm Android ve IOS Sistemlerini destekler.

 
   
 
aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()

 

YOUTUBE İÇİN QR COD

 

 

 

VR Box 3.0 Cardboard 3d Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Ücretsiz   Aynı gün   Kargo  Garantili

 

ÖZELLİK AYRINTILARI

  • Sanal gerçeklik içerikleri farklı türlerde olabilir, 360 derece çekilmiş videolar veya 360 derece uygulamalar, oyunlar, animasyonlar sanal gerçeklik gözlüğü ile izlenebilmektedir.
  • Sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde özel olarak hazırlanmış bu içerikler 360 derece olarak izlenir, söz konusu içerik 360 derece olarak hazırlandığı için gözlüğü takan kişi hangi yöne bakarsa baksın kendisini sanal dünyanın içinde bulacaktır.
  • Sitemizde birbirinden farklı sanal gerçeklik gözlüğü modellerini bulabilirsiniz, her ne kadar tüm gözlükler aynı işlevi görüyor olsa da malzeme kalitesi ve dolayısıyla görüntü kalitesi olarak birbirlerinden farklıdırlar.
  • Daha iyi görüntü kalitesi ve konforlu kullanım için malzeme kalitesi iyi olan, kaliteli lenslere sahip ürünleri almanızı tavsiye ederiz.
  • Akıllı telefonlar ile çalışan sanal gerçeklik gözlüğü alırken mutlaka gözlüğün telefonunuzun işletim sistemini destekleyip desteklemediğini, ekran boyutuna uygun olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Sanal gerçeklik teknolojisi her ne kadar oyun ve animasyon içerikleri ile öne çıkıyor olsa da ilerleyen zamanlarda hemen hemen tüm sektörlerde yaygın bir şekilde kullanılacaktır. Yapılan çalışmalar gösteriyor ki Eğitim, Sağlık, Turizm, Kültür-Sanat gibi bir çok alanda sanal gerçeklik gözlükleri yoğun olarak kullanılmaya başlanacak. 

 

 Genel Özellikleri:

Marka: Vr Box3

Modeli:  Vr

İos ve Android Uyumlu Akıllı Telefonler ile Kullanılabilir

Malzeme: abs, pc

Renk: beyaz

Akıllı telefon uyumluluk: 4- 6.0 inç

Boyut ve Ağırlık

Ürün Ağırlığı: 0.414 kg

Paket Ağırlığı: 0.820 kg

Ürün boyutu( Uzunluk x Derinlik x Yükseklik ): 19.5 x 14 x11 cm/7.66 x 5.50 x 4.32 inç

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

VR Box 3 Kumandalı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

VR Box 3 Kumandalı Sanal Gerçeklik Gözlüğü

  • Vr Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile eşsiz bir 360 deneyimi yaşayabilir, kendinizi izlediğiniz videonun içinde hissedebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz